Siemens Voetschakelaar 2 pedalen zonder kap - 3SE29320AB20
Artikelnummer: 20524375 | Fabrikantnummer: 3SE29320AB20 | EAN: 4011209576650
Het productnummer van de fabrikant is 3SE29320AB20. Het EAN nummer is 4011209576650. Het interne artikelnummer is 20524375.
| Klasse |
Voetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Hoogte | 68 mm |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Metaal |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 16 A |
| Breedte | 193 mm |
| Diepte | 221 mm |
| Met vergrendeling | Nee |
| Aantal schakelstanden | 1 |
| Met beschermingskap | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens VOETSCHAK 3SE29321AB20
Artikelnummer: 20524385
Fabrikantnummer: 3SE29321AB20