Siemens Foot-operated pushbutton - 3SE29321AA20
Artikelnummer: 20524356 | Fabrikantnummer: 3SE29321AA20 | EAN: 4011209576674
Het productnummer van de fabrikant is 3SE29321AA20. Het EAN nummer is 4011209576674. Het interne artikelnummer is 20524356.
| Klasse |
Voetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 284 mm |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Hoogte | 140 mm |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Metaal |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 6 A |
| Met vergrendeling | Nee |
| Aantal schakelstanden | 1 |
| Diepte | 267 mm |
| Met beschermingskap | Ja |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens VOETSCHAK 3SE29321AB20
Artikelnummer: 20524385
Fabrikantnummer: 3SE29321AB20