Siemens Hulpmagneetschakelaar,3M+1V,DC110V - 3RH21312BF40
Artikelnummer: 12277954 | Fabrikantnummer: 3RH21312BF40 | EAN: 4011209848863
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens hulprelais
Het productnummer van de fabrikant is 3RH21312BF40. Het EAN nummer is 4011209848863. Het interne artikelnummer is 12277954.
Aanvullende informatie
contactor relay, 3 NO + 1 NC, 110 V DC, spring-loaded terminal, frame size S00 Auxiliary contactor SIRIUS 3RH2 for switching the control signals in the control circuit. The SIRIUS 3RH2 contactor relays have standard-compliant terminal designations and a re
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Interface | Nee |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | DC |
| Montagewijze | Schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Met LED indicatie | Nee |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 3 |
| Handbediening | Nee |
| Diepte | 73 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Hulpmagneetschakelaar,3M+1V,DC110V
Siemens Hulpmagneetschakelaar,3M+1V,DC110V
Siemens Hulpmagneetschakelaar,3M+1V,DC110V
Siemens Hulpmagneetschakelaar,3M+1V,DC110V
Artikelnummer: 12277927
Fabrikantnummer: 3RH21311BF40
Siemens HLPRELAIS 3RH2431-1BF40
Siemens HLPRELAIS 3RH2431-1BF40
Siemens HLPRELAIS 3RH2431-1BF40
Artikelnummer: 21283961
Fabrikantnummer: 3RH24311BF40
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product