Siemens Mechanical pulse counter 24V DC - 7KT5811
Artikelnummer: 20508550 | Fabrikantnummer: 7KT5811 | EAN: 4001869311029
Omschrijving
Siemens 7KT5 impulsteller paneelbouw, (bxh) 36x55mm, uitvoering DRA (DIN-rail adapter), spanningstype DC, 7 digits, breedte in module-eenheden 2, meetwerktuig analoog, modulaire uitvoering (voor railmont, verliesvermogen 1W, primaire spanning 24V
Het productnummer van de fabrikant is 7KT5811. Het EAN nummer is 4001869311029. Het interne artikelnummer is 20508550.
Aanvullende informatie
mechanical pulse counter 24 VDC SENTRON PAC - specialists in measured value acquisition.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Urenteller
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Spanningstype | DC |
| Hoogte | 90 mm |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Breedte | 36 mm |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 64 mm |
| Aantal digits | 7 |
| Frontplaat breedte | 36 mm |
| Frontplaat hoogte | 45 mm |
| Telbereik | 9999999 h |
| Ingangsspanning | 12 - 24 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product