Siemens Sirius position switch - 3SE52320KK21
Artikelnummer: 20357495 | Fabrikantnummer: 3SE52320KK21 | EAN: 4011209694507
Gerelateerde producten:
Siemens Zwenkarm 27MM kunststof rol
Siemens Zwenkarmaandrijving instelbaar: links/rechts
Siemens Sirius position switch
Siemens Sirius position switch
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens 3SE5 eindschakelaar, breedte sensor 31mm, hoogte sensor 46.3mm, lengte sensor 111.3mm, nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bi 6A, nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bi 6A, nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 2 1.5A, nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 2 3A, nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 1 0.55A,
Aanvullende informatie Position switch Plastic enclosure according to EN 50047, 31 mm Device connection 1 x (M20 x 1.5) 1 NO/2 NC slow-action contacts Twist lever, 21 mm long right/left adjustable with plastic roller 19 mm Mechanical position switches SIRIUS 3SE5 for position se
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens Specificaties
Klasse Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse
Merk Siemens
Toon alle producten van Siemens
Beschermingsgraad (IP) IP65
Materiaal behuizing Kunststof
Aantal contacten als maakcontact 1
Aantal contacten als verbreekcontact 2
Uitvoering van de interface Geen
Explosieveiligheidscategorie voor gas Geen
Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie Geen
Explosieveiligheidscategorie voor stof Geen
Coating behuizing Overig
Bouwvorm behuizing Kubus
Uitvoering elektrische aansluiting Overig
Schakelfunctie vergrendelend Nee
Met status-indicatie Nee
Uitvoering van het bedieningselement Zwenkhefboom
Geschikt voor veiligheidsfunctie Ja
Breedte sensor 31 mm
Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 24 V 6 A
Gedwongen openend Ja
Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V 3 A
Uitlijning van het bedieningselement Rolstootnok recht
Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V 0.55 A
Lengte sensor 111.3 mm
Aantal veiligheidshulpcontacten 2
Schakelfunctie Gedwongen contact (niet momentgerelateerd)
Aantal contacten als wisselcontact 0
Hoogte van de sensor 46.3 mm
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 85 °C