Siemens Sitor fuse smeltpatroon (mes) NH000 bovenkenmelder 50a - 3NE87171
Artikelnummer: 20339955 | Fabrikantnummer: 3NE87171 | EAN: 4011209457355
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens 3NE8 NH000 smeltpatroon (mes), DIN-grootte NH000, nom. (meet-)stroom 50A, nom. (meet)spanning 690V, bedrijfsklasse gR (algemene stroomomvorm, uitvoering kenmelder bovenkenmelder, nom. circuitspanning AC 690V, nom. circuitspanning DC 700V, afmeting inbouw in mespatr.hdr
Het productnummer van de fabrikant is 3NE87171. Het EAN nummer is 4011209457355. Het interne artikelnummer is 20339955.
Aanvullende informatie
SITOR fuse link, with Bolt-on links, NH000, In: 50 A, gR, Un AC: 690 V, Un DC: 440 V, front indicator SITOR fuse link SENTRON 3NE8 for SITOR semiconductor fuses. As an important component of the SENTRON protection components for electrical installations, t
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Smeltpatroon (mes)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Spanningstype | AC/DC |
| Uitvoering kenmelder | Bovenkenmelder |
| Nom. (meet)stroom | 50 A |
| Geïsoleerde metalen trekoren (IMGL) | Nee |
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | NH000 |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 15 W |
| Nom. (meet)spanning AC | 690 V |
| Nom. (meet)spanning DC | 440 V |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | gR |
| Nom. schakelvermogen AC | 200 kA |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Sitor fuse smeltpatroon (mes) NH000 bovenkenmelder 50a
Siemens Fuse-holder 80MM-distance 315a 1P 690V
Siemens Fuse-holder 80MM-distance 315a 1P 690V
Siemens Fuse-holder 80MM-distance 315a 1P 690V
Artikelnummer: 20543751
Fabrikantnummer: 3NH5023
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Sitor fuse smeltpatroon (mes) NH000 bovenkenmelder 50a
Artikelnummer: 20339955
Fabrikantnummer: 3NE87171