Siemens Time counter 48x48mm DC 10-80V - 7KT5500
Artikelnummer: 20508589 | Fabrikantnummer: 7KT5500 | EAN: 4001869198408
Omschrijving
Siemens 7KT5 urenteller analoog, (bxh) 45x45mm, paneelinbouw, telbereik 99999.99u, 7 digits, ingangsspanning 80V, spanningstype DC, type aandrijving kwarts, inbouwdiepte 34mm, frontplaat breedte 48mm, frontplaat hoogte 48mm, diameter paneeluitsparing 50.2mm, bevestiging tot max. wanddikte 3mm,
Het productnummer van de fabrikant is 7KT5500. Het EAN nummer is 4001869198408. Het interne artikelnummer is 20508589.
Aanvullende informatie
time counter 48x 48 mm 10-80V DC, without masking frame 55x 55 mm SENTRON PAC - specialists in measured value acquisition.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Urenteller
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Spanningstype | DC |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Inbouwdiepte | 34 mm |
| Montagewijze | Frontmontage |
| Aantal digits | 7 |
| Frontplaat breedte | 48 mm |
| Frontplaat hoogte | 48 mm |
| Diameter paneeluitsparing | 50.2 mm |
| Telbereik | 99999.99 h |
| Ingangsspanning | 10 - 80 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product