Siemens Time counter 72x72mm ac230v 60HZ - 7KT5604
Artikelnummer: 20508585 | Fabrikantnummer: 7KT5604 | EAN: 4001869198507
Omschrijving
Siemens 7KT5 urenteller analoog, (bxh) 67.5x67.5mm, paneelinbouw, telbereik 99999.99u, 7 digits, ingangsspanning 230V, spanningstype AC, frequentie ingangsspanning 60Hz, type aandrijving kwarts, breedte in module-eenheden 2, inbouwdiepte 44mm, frontplaat breedte 72mm, frontplaat hoogte 72mm,
Het productnummer van de fabrikant is 7KT5604. Het EAN nummer is 4001869198507. Het interne artikelnummer is 20508585.
Aanvullende informatie
time counter 72 x 72 mm 230 V AC 60 Hz without terminal cover SENTRON PAC - specialists in measured value acquisition.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Urenteller
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 44 mm |
| Breedte | 67.5 mm |
| Montagewijze | Frontmontage |
| Aantal digits | 7 |
| Frontplaat hoogte | 72 mm |
| Frontplaat breedte | 72 mm |
| Hoogte | 67.5 mm |
| Telbereik | 99999.99 h |
| Ingangsspanning | 230 - 230 V |
| Frequentie ingangsspanning | 60 - 60 Hz |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product