Siemens Uitbreidingsmodule 3RK3 2/4 F-di,1/2 F-do,24VDC/1a veerklem - 3RK32212AA10
Artikelnummer: 12087397 | Fabrikantnummer: 3RK32212AA10 | EAN: 4011209684416
Het productnummer van de fabrikant is 3RK32212AA10. Het EAN nummer is 4011209684416. Het interne artikelnummer is 12087397.
| Klasse |
Relais voor bewaking van veiligheidsstroomcircuits
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Hoogte | 105 mm |
| Breedte | 22.5 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Met mutingfunctie | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Met goedkeuring volgens UL | Ja |
| SIL conform IEC 61508 | 3 |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Level e |
| Diepte | 124 mm |
| Geschikt voor controle van positieschakelaars | Ja |
| Geschikt voor controle van ventielen | Ja |
| Geschikt voor controle van tactiele sensors | Ja |
| Geschikt voor controle van naderingsschakelaars | Ja |
| Geschikt voor controle van noodstopcircuits | Ja |
| Geschikt voor controle van magneetschakelaars | Ja |
| Aantal uitgangen, veiligheids, onvertraagd, met contact | 2 |
| Aantal uitgangen, veiligheids, onvertraagd, halfgeleiders | 0 |
| Geschikt voor controle van opto-elektronische controle-inrichtingen | Ja |
| Met TUV goedkeuring | Ja |
| Model | Uitbreidingsapparaat |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 12087397
Fabrikantnummer: 3RK32212AA10