Siemens Alpha 400, wall-mounted cabinet, ip44, protection class 1, H: 1400 MM, - 8GK11227KA12
Artikelnummer: 26612299 | Fabrikantnummer: 8GK11227KA12 | EAN: 4001869431789
Het productnummer van de fabrikant is 8GK11227KA12. Het EAN nummer is 4001869431789. Het interne artikelnummer is 26612299.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Slagvastheid | IK09 |
| Breedte | 300 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 9016 |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Hoogte | 1400 mm |
| Functiebehoud | Geen |
| Inbouwdiepte | 210 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Diepte | 210 mm |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Met slot | Nee |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Type deur | Enkel |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Breedte in module-eenheden | 108 |
| Aantal rijen | 9 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 2 |
| Nom. stroom (In) | 400 A |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Soort coating | Overig |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens Alphadin cover strip
Artikelnummer: 22352577
Fabrikantnummer: 8GK99100KK00
Siemens Alpha, standard locking device, made of plastic
Artikelnummer: 22352576
Fabrikantnummer: 8GK95600KK04
Siemens Alpha 400/630 din busbar holder, 3-pole, center-to-center spacing 60 M
Artikelnummer: 23430563
Fabrikantnummer: 8GK97110KK03
Siemens Alpha Din blanking strips L=1 M
Artikelnummer: 23430565
Fabrikantnummer: 8GK99100KK01
Siemens Alpha, circuit diagram pocket din a4, transparent film
Artikelnummer: 23431302
Fabrikantnummer: 8GK99100KK23
Siemens Alpha, rotary handle locking mechanism, for wall-mounted distribution
Artikelnummer: 23432250
Fabrikantnummer: 8GK95600KK06
Siemens Alpha Din, circuit diagram pocket, din a3, made of sheet steel, 10 MM
Artikelnummer: 23432258
Fabrikantnummer: 8GK99100KK22
Siemens Alpha, rotary handle locking mechanism, for wall-mounted distribution
Artikelnummer: 23431879
Fabrikantnummer: 8GK95600KK13
Siemens Alpha 400/630 din, general distribution board accessory, partition ver
Artikelnummer: 23431881
Fabrikantnummer: 8GK93012KK01
Siemens Alpha 400/630 din, general distribution board accessory, partitions ve
Artikelnummer: 23463786
Fabrikantnummer: 8GK91014KK01
Siemens Circuit Diagram pocket, 30 MM deep for din a4 portrait format, self-ad
Artikelnummer: 23478939
Fabrikantnummer: 8GD9132
Siemens Alpha 400/630 din, general distribution board accessory, partitions ve
Artikelnummer: 23663501
Fabrikantnummer: 8GK91015KK01
Siemens Alpha 400/630 din, general distribution board accessory, partitions ho
Artikelnummer: 23663502
Fabrikantnummer: 8GK91030KK10
Siemens Alpha 400/630 din, general distribution board accessory, partition ver
Artikelnummer: 23663503
Fabrikantnummer: 8GK93013KK01
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 26612299
Fabrikantnummer: 8GK11227KA12