Siemens Alpha 400, wall-mounted cabinet, ip44, protection class 2, H: 1250 MM, - 8GK11326KA42
Artikelnummer: 23663452 | Fabrikantnummer: 8GK11326KA42 | EAN: 4001869432069
Het productnummer van de fabrikant is 8GK11326KA42. Het EAN nummer is 4001869432069. Het interne artikelnummer is 23663452.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Slagvastheid | IK09 |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 9016 |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Functiebehoud | Geen |
| Inbouwdiepte | 210 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Diepte | 210 mm |
| Hoogte | 1250 mm |
| Breedte | 1050 mm |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Met slot | Nee |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 8 |
| Type deur | Dubbel |
| Aantal rijen | 32 |
| Breedte in module-eenheden | 384 |
| Nom. stroom (In) | 400 A |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Soort coating | Overig |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens Connection Kit for alpha 630 universal, ip43/55
Artikelnummer: 23432262
Fabrikantnummer: 8GK99200KK31
Siemens Alpha 160/400 din, supports for front cover 1 set=4 supports
Artikelnummer: 23663523
Fabrikantnummer: 8GK99100KK30
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23663452
Fabrikantnummer: 8GK11326KA42