Siemens DOMPELBUIS LW7 ALT-SS280 - BPZ:ALT-SS280
Artikelnummer: 21100231 | Fabrikantnummer: BPZ:ALT-SS280 | EAN: 7612914001467
Omschrijving
Siemens ALT dompelbuis enkel, dompelbuis roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 316 L (1.4404), druktrap klasse PN 16, buitendraad cilindrisch B, nom. diameter aansluiting 1/2" (15), uitwendige buisdiameter aansluiting 15mm, binnendiameter 7mm, buitendiameter 9mm, insteeklengte 280mm,
Aanvullende informatie Beschermhuls, 280 mm, roestvast staal V4A, G½", PN16, LW7
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens Specificaties
Klasse Dompelbuis
Toon alle producten van deze klasse
Merk Siemens
Toon alle producten van Siemens
Serie BP THERMOSTATEN
Toon alle producten in deze serie
Buitendiameter 9 mm
Materiaal dompelbuis Roestvaststaal (RVS)
Geschikt voor mano-thermometer Ja
Binnendiameter 7 mm
Insteeklengte 280 mm
Aansluiting Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1)
Druktrap klasse flens PN 16
Druktrap klasse PN 16
Nom. diameter aansluiting 1/2" (15)
Materiaalkwaliteit RVS 316 L (1.4404)
Model Enkel
Uitwendige buisdiameter aansluiting 21.3 mm