Siemens Beschermhuls lw7x100 RVS alt-SSF100 - BPZ:ALT-SSF100
Artikelnummer: 21053873 | Fabrikantnummer: BPZ:ALT-SSF100 | EAN: 7612914017017
Omschrijving
Siemens ALT dompelbuis enkel, dompelbuis roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 316 L (1.4404), druktrap klasse PN 40, buitendraad cilindrisch B, nom. diameter aansluiting 1/2" (15), uitwendige buisdiameter aansluiting 15mm, binnendiameter 7mm, buitendiameter 9mm, insteeklengte 100mm,
Aanvullende informatie ALT
Beschermhuls, 100 mm, roestvast staal V4A, G½", PN40, LW7
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens Specificaties
Klasse Dompelbuis
Toon alle producten van deze klasse
Merk Siemens
Toon alle producten van Siemens
Serie BP THERMOSTATEN
Toon alle producten in deze serie
Buitendiameter 9 mm
Materiaal dompelbuis Roestvaststaal (RVS)
Insteeklengte 100 mm
Geschikt voor mano-thermometer Ja
Binnendiameter 7 mm
Druktrap klasse flens PN 40
Aansluiting Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1)
Druktrap klasse PN 40
Nom. diameter aansluiting 1/2" (15)
Materiaalkwaliteit RVS 316 L (1.4404)
Model Enkel
Uitwendige buisdiameter aansluiting 21.3 mm