Siemens Nivo monitor 24-240vac/DC - 3UG45011AW30
Artikelnummer: 11219254 | Fabrikantnummer: 3UG45011AW30 | EAN: 4011209665309
Omschrijving
Siemens niveaubewakingsrelais, (hxdxb) 92x91x22.5mm, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, 1 contacten als wisselconta, fysisch meetprincipe overig, met afneembare klemmen, 1 opnemer ingangen, voedingsspanning bij DC 24 - 240V, aanspreekgevoeligheid instelbaar,
Het productnummer van de fabrikant is 3UG45011AW30. Het EAN nummer is 4011209665309. Het interne artikelnummer is 11219254.
Aanvullende informatie
!!! product phase-out !!! the preferred successor is 3UG5501-1AW30 analog monitoring relay level monitoring resistance monitoring from 2 to 200 kohm overshoot and undershoot 24 to 240 V AC/DC 50 to 60 Hz DC and AC 2-step or 1-step control tripping delay 0.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Niveaubewakingsrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Breedte | 22.5 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Cascadeerbaar | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Hoogte | 92 mm |
| Diepte | 91 mm |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 0.5 s |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Ja |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 10 s |
| Min. instelbare aanloopvertragingstijd | 0.5 s |
| Max. toegestane aanloopvertragingstijd | 10 s |
| Aantal opnemer ingangen | 1 |
| Nom. (meet)schakelstroom | 3 A |
| Fysisch meetprincipe | Overig |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 24 - 240 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 24 - 240 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 24 - 240 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 24 - 240 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 24 - 240 V |
| Voedingsspanning bij DC | 24 - 240 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product