Siemens BD01-ak02m0/cee163s14 tap-off unit - BVP:090169
Artikelnummer: 21524099 | Fabrikantnummer: BVP:090169 | EAN: 4019169736565
Omschrijving
BD01-AK02M0/CEE163S14 TAP-OFF UNIT
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is BVP:090169. Het EAN nummer is 4019169736565. Het interne artikelnummer is 21524099.
| Klasse |
Aftakkast railkoker
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 116 mm |
| Lengte | 200 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Aantal polen | 5 |
| Hoogte | 157 mm |
| Aantal CEE-contactdozen | 1 |
| Aantal contactdozen overig | 0 |
| Faseselectie | Nee |
| Aftakwijze | Contactdoos |
| Met grendeling | Ja |
| Nom. (meet)stroom bij AC 50 Hz | 16 A |
| Nom. (meet)spanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product