Siemens US W/K METER UH50-C05-00 - S55561-F122
Artikelnummer: 23502844 | Fabrikantnummer: S55561-F122 | EAN: 7612914091130
Omschrijving
Siemens warmtemeter, buitendraad, nom. diameter 3/4" (20), nominale drukclassificatie volgens PN 16, max. mediumtemperatuur (continu) 130°C, omgevingstemperatuur 5 - 55°C, opnemertype (temperatuur) PT500, type voeding batterij/net, geschikt voor water,
Het productnummer van de fabrikant is S55561-F122. Het EAN nummer is 7612914091130. Het interne artikelnummer is 23502844.
Aanvullende informatie
Ultrasone warmte/koudemeter, 0.6m³/h, 10 …130°C, DS M10x1 mm, G 3/4", 110 mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Warmtemeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP Energiemeters
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Inbouwlengte | 110 mm |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Aansluiting | Buitendraad |
| Geschikt voor water | Ja |
| Omgevingstemperatuur | 5 - 55 °C |
| LoRa technologie | Nee |
| Nom. diameter | 3/4" (20) |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 130 °C |
| Interface 4-20 mA | Nee |
| Geschikt voor antivries middelen | Nee |
| Nominale drukclassificatie volgens EN 1333 | PN 16 |
| Nominaal debiet volgens EN 1434 (qp) | 0.6 m³/h |
| Debiet volgens EN 1434 (qi - qs) | 0.006 - 1.2 m³/h |
| Flow sensor positie | Uitstroom |
| Ondersteunt energie eenheid MWh | Nee |
| Ondersteunt energie eenheid kWh | Ja |
| Ondersteunt energie eenheid GJ | Nee |
| Ondersteunt energie eenheid Gcal | Nee |
| Ondersteunt protocol voor 3D-UNB | Nee |
| Ondersteunt protocol voor M-bus (bedraad) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Minibus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor NB-IoT | Nee |
| Ondersteunt protocol voor OMS | Nee |
| Ondersteunt protokol voor draadloos M-bus (wM-Bus) | Nee |
| Opnemertype (temperatuur) | PT500 |
| Flow sensor nauwkeurigheidsklasse volgens EN 1434 | Klasse 2 |
| Lengte temperatuursensor | 27.5 mm |
| Communicatie | Optioneel |
| Temperatuursensor, installatiemethode | Direct |
| Diameter temparatuursensor | 1 mm |
| Technisch debietbereik volgens EN 1434 | 0.006 - 1.2 m³/h |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product