Siemens US W/K METER UH50-C37-00 - S55561-F255
Artikelnummer: 23502858 | Fabrikantnummer: S55561-F255 | EAN: 4047625002985
Omschrijving
Siemens warmtemeter, buitendraad, nom. diameter 1" (25), max. toelaatbare druk PS25, max. mediumtemperatuur (continu) 130°C, omgevingstemperatuur 5 - 55°C, opnemertype (temperatuur) PT500, type voeding batterij/net, geschikt voor water, debiet volgens EN 1434 (qi - qs) 0.025 - 5m³/h,
Het productnummer van de fabrikant is S55561-F255. Het EAN nummer is 4047625002985. Het interne artikelnummer is 23502858.
Aanvullende informatie
Ultrasone warmte/koudemeter, 2.5m³/h, 10…130°C, DS M10x1 mm, G 1", 130 mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Warmtemeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP Energiemeters
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Inbouwlengte | 130 mm |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Aansluiting | Buitendraad |
| Geschikt voor water | Ja |
| Omgevingstemperatuur | 5 - 55 °C |
| LoRa technologie | Nee |
| Nom. diameter | 1" (25) |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 130 °C |
| Interface 4-20 mA | Nee |
| Geschikt voor antivries middelen | Nee |
| Flow sensor positie | Uitstroom |
| Ondersteunt energie eenheid MWh | Nee |
| Ondersteunt energie eenheid kWh | Ja |
| Ondersteunt energie eenheid GJ | Nee |
| Ondersteunt energie eenheid Gcal | Nee |
| Ondersteunt protocol voor 3D-UNB | Nee |
| Ondersteunt protocol voor M-bus (bedraad) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Minibus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor NB-IoT | Nee |
| Ondersteunt protocol voor OMS | Nee |
| Ondersteunt protokol voor draadloos M-bus (wM-Bus) | Nee |
| Opnemertype (temperatuur) | PT500 |
| Flow sensor nauwkeurigheidsklasse volgens EN 1434 | Klasse 2 |
| Nominaal debiet volgens EN 1434 (qp) | 2.5 m³/h |
| Debiet volgens EN 1434 (qi - qs) | 0.025 - 5 m³/h |
| Lengte temperatuursensor | 27.5 mm |
| Communicatie | Optioneel |
| Nominale drukclassificatie volgens EN 1333 | PN 25 |
| Temperatuursensor, installatiemethode | Direct |
| Diameter temparatuursensor | 1 mm |
| Technisch debietbereik volgens EN 1434 | 0.025 - 5 m³/h |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product