Siemens US W/K METER UH50-C65-00 - S55561-F128
Artikelnummer: 23502856 | Fabrikantnummer: S55561-F128 | EAN: 7612914091192
Omschrijving
Siemens warmtemeter, flens, nom. diameter DN 50, nominale drukclassificatie volgens PN 25, max. mediumtemperatuur (continu) 130°C, omgevingstemperatuur 5 - 55°C, opnemertype (temperatuur) PT500, type voeding batterij/net, geschikt voor water, debiet volgens EN 1434 (qi - qs) 0.15 - 30m³/h,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is S55561-F128. Het EAN nummer is 7612914091192. Het interne artikelnummer is 23502856.
| Klasse |
Warmtemeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP Energiemeters
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Inbouwlengte | 270 mm |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Aansluiting | Flens |
| Geschikt voor water | Ja |
| Omgevingstemperatuur | 5 - 55 °C |
| LoRa technologie | Nee |
| Nom. diameter | DN 50 |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 130 °C |
| Interface 4-20 mA | Nee |
| Geschikt voor antivries middelen | Nee |
| Flow sensor positie | Uitstroom |
| Ondersteunt energie eenheid GJ | Nee |
| Ondersteunt energie eenheid Gcal | Nee |
| Ondersteunt protocol voor 3D-UNB | Nee |
| Ondersteunt protocol voor M-bus (bedraad) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Minibus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor NB-IoT | Nee |
| Ondersteunt protocol voor OMS | Nee |
| Ondersteunt protokol voor draadloos M-bus (wM-Bus) | Nee |
| Opnemertype (temperatuur) | PT500 |
| Flow sensor nauwkeurigheidsklasse volgens EN 1434 | Klasse 2 |
| Communicatie | Optioneel |
| Diameter temparatuursensor | 6 mm |
| Lengte temperatuursensor | 100 mm |
| Ondersteunt energie eenheid MWh | Ja |
| Ondersteunt energie eenheid kWh | Nee |
| Nominale drukclassificatie volgens EN 1333 | PN 25 |
| Nominaal debiet volgens EN 1434 (qp) | 15 m³/h |
| Debiet volgens EN 1434 (qi - qs) | 0.15 - 30 m³/h |
| Temperatuursensor, installatiemethode | Dompelbuis |
| Technisch debietbereik volgens EN 1434 | 0.15 - 30 m³/h |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product