Siemens US WARMTEMETER WSM525-FE - S55561-F248
Artikelnummer: 23502851 | Fabrikantnummer: S55561-F248 | EAN: 4047625002930
Omschrijving
Siemens warmtemeter
Het productnummer van de fabrikant is S55561-F248. Het EAN nummer is 4047625002930. Het interne artikelnummer is 23502851.
Aanvullende informatie
Ultrasone warmtemeter UH20, 2,5 m³/h, Ø5,2x45 mm, G 1 ", accuduur 11 jaar, M-bus RF.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Warmtemeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP Energiemeters
Toon alle producten in deze serie |
| Inbouwlengte | 130 mm |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Type voeding | Batterij |
| Aansluiting | Buitendraad |
| Geschikt voor water | Ja |
| Omgevingstemperatuur | 5 - 55 °C |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 90 °C |
| LoRa technologie | Nee |
| Nom. diameter | Overig |
| Interface 4-20 mA | Nee |
| Geschikt voor antivries middelen | Nee |
| Nominale drukclassificatie volgens EN 1333 | PN 16 |
| Ondersteunt energie eenheid MWh | Nee |
| Ondersteunt energie eenheid kWh | Ja |
| Ondersteunt energie eenheid GJ | Nee |
| Ondersteunt energie eenheid Gcal | Nee |
| Ondersteunt protocol voor 3D-UNB | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Minibus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor NB-IoT | Nee |
| Ondersteunt protocol voor OMS | Nee |
| Diameter temparatuursensor | 5.2 mm |
| Lengte temperatuursensor | 45 mm |
| Duur van meetcyclus voor energieberekeningen | 20 - 34 s |
| Opnemertype (temperatuur) | PT500 |
| Communicatie | Geïntegreerd |
| Ondersteunt protocol voor M-bus (bedraad) | Ja |
| Flow sensor nauwkeurigheidsklasse volgens EN 1434 | Klasse 2 |
| Type communicatie | Radio 868 MHz |
| Ondersteunt protokol voor draadloos M-bus (wM-Bus) | Ja |
| Nominaal debiet volgens EN 1434 (qp) | 2.5 m³/h |
| Debiet volgens EN 1434 (qi - qs) | 0.025 - 5 m³/h |
| Temperatuursensor, installatiemethode | Direct |
| Technisch debietbereik volgens EN 1434 | 0.025 - 5 m³/h |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product