Siemens US W METER WSM821-FBBAE3A - S55561-F270
Artikelnummer: 23502877 | Fabrikantnummer: S55561-F270 | EAN: 4047625011680
Omschrijving
Siemens warmtemeter
Het productnummer van de fabrikant is S55561-F270. Het EAN nummer is 4047625011680. Het interne artikelnummer is 23502877.
Aanvullende informatie
Ultrasone warmtemeter UH40, 1,5 m³/h, montagelengte 110 mm, G3/4" draad, sensor M10 x 1 mm, 27,5 mm, M-bus communicatie, 2 pulsingangen, 6 jaar batterij.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Warmtemeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP Energiemeters
Toon alle producten in deze serie |
| Inbouwlengte | 110 mm |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Type voeding | Batterij |
| Aansluiting | Buitendraad |
| Geschikt voor water | Ja |
| Omgevingstemperatuur | 5 - 55 °C |
| LoRa technologie | Nee |
| Nom. diameter | Overig |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 130 °C |
| Geschikt voor antivries middelen | Nee |
| Nominale drukclassificatie volgens EN 1333 | PN 16 |
| Flow sensor positie | Uitstroom |
| Ondersteunt energie eenheid MWh | Nee |
| Ondersteunt energie eenheid kWh | Ja |
| Ondersteunt energie eenheid GJ | Nee |
| Ondersteunt energie eenheid Gcal | Nee |
| Ondersteunt protocol voor 3D-UNB | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Minibus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor NB-IoT | Nee |
| Ondersteunt protocol voor OMS | Nee |
| Ondersteunt protokol voor draadloos M-bus (wM-Bus) | Nee |
| Opnemertype (temperatuur) | PT500 |
| Nominaal debiet volgens EN 1434 (qp) | 1.5 m³/h |
| Debiet volgens EN 1434 (qi - qs) | 0.015 - 3 m³/h |
| Type communicatie | Bedraad |
| Communicatie | Geïntegreerd |
| Ondersteunt protocol voor M-bus (bedraad) | Ja |
| Flow sensor nauwkeurigheidsklasse volgens EN 1434 | Klasse 2 |
| Lengte temperatuursensor | 27.5 mm |
| Temperatuursensor, installatiemethode | Direct |
| Voormateriaal | Overig |
| Diameter temparatuursensor | 1 mm |
| Technisch debietbereik volgens EN 1434 | 0.015 - 3 m³/h |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product