Siemens BP RUIMTE REGELAARS RDF800/VB touch screen ruimtethermostaat - S55770-T451
Artikelnummer: 24113724 | Fabrikantnummer: S55770-T451 | EAN: 4047625021047
Omschrijving
RDF800/VB Touch screen ruimtethermostaat
Het productnummer van de fabrikant is S55770-T451. Het EAN nummer is 4047625021047. Het interne artikelnummer is 24113724.
Aanvullende informatie
Touch screen ruimtethermostaat, voor 2-/4- pijps fan coil, universele applicaties of warmtepomp of ééntraps compressor DX koeling / zwarte uitvoering
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP RUIMTE REGELAARS
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 86 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Montagewijze | Overig |
| Kleur | Zwart |
| Explosieveilig | Nee |
| Aansluiting | 2-draads |
| Opnemer extern | Nee |
| Type voeding | 230 V AC |
| Met ontvanger | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Max. spanning contacten | 230 V |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Hoogte | 86 mm |
| Met display | Ja |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Diepte | 47 mm |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Max. contactbelasting | 5 A |
| Regelkarakteristiek | P |
| Differentie verstelbaar | Ja |
| Type opnemer | Overig |
| Differentiewaarde | 0.5 - 6 K |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verdekt/concealed bediening | Nee |
| Meetbereik | 0 - 49 °C |
| Model | Aan/Uit |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens BP RUIMTE REGELAARS RDF800/VB touch screen ruimtethermostaat
Artikelnummer: 24113724
Fabrikantnummer: S55770-T451