Siemens BP RUIMTE THERMOSTATEN Rab11.1 fancoilthermostaat - S55770-T226
Artikelnummer: 24113721 | Fabrikantnummer: S55770-T226 | EAN: 7612914077455
Omschrijving
RAB11.1 Fancoilthermostaat
Het productnummer van de fabrikant is S55770-T226. Het EAN nummer is 7612914077455. Het interne artikelnummer is 24113721.
Aanvullende informatie
Electromechanical room thermostat for 2-pipe fan coils, selector heating/cooling/fan only
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP RUIMTE THERMOSTATEN
Toon alle producten in deze serie |
| Montagewijze | Opbouw |
| Hoogte | 110 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| RAL-nummer | 9003 |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Opnemer extern | Nee |
| Temperatuur afleesbaar | Nee |
| Type opnemer | Bimetaal |
| Bediening | Draai |
| Type voeding | 230 V AC |
| Met ontvanger | Nee |
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Breedte | 99 mm |
| Max. spanning contacten | 250 V |
| Regelkarakteristiek | Overig |
| Aansluiting | Drie-vierdraads |
| Max. contactbelasting | 6 A |
| Diepte | 35.3 mm |
| Differentiewaarde | 1 - 1 K |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verdekt/concealed bediening | Nee |
| Model | Aan/Uit |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens BP RUIMTE THERMOSTATEN Rab11.1 fancoilthermostaat
Artikelnummer: 24113721
Fabrikantnummer: S55770-T226