Siemens 3VA1163-5ED26-0AA0 - 3VA11635ED260AA0
Artikelnummer: 22604373 | Fabrikantnummer: 3VA11635ED260AA0 | EAN: 4042948867693
Het productnummer van de fabrikant is 3VA11635ED260AA0. Het EAN nummer is 4042948867693. Het interne artikelnummer is 22604373.
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Aantal polen | 2 |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Frameklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 63 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 55 kA |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Omegarailmontage optioneel | Ja |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 630 - 630 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 63 - 63 A |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. spanning | 415 - 415 V |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Verliesvermogen | 11.54 W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Trip alarm switch / type HP
Artikelnummer: 20785115
Fabrikantnummer: 3VA99880AB11
Siemens TOEBEHLSP 3VA9980-0VC10
Artikelnummer: 21181436
Fabrikantnummer: 3VA99800VC10
Siemens TOEBEHLSP 3VA9988-0BM10
Artikelnummer: 21220423
Fabrikantnummer: 3VA99880BM10
Siemens TOEBEHLSP 3VA9980-0VC30
Artikelnummer: 21181188
Fabrikantnummer: 3VA99800VC30
Siemens TOEBEHLSP 3VA9988-0AB32
Artikelnummer: 21134069
Fabrikantnummer: 3VA99880AB32
Siemens TOEBEHLSP 3VA9988-0AA21
Artikelnummer: 21134240
Fabrikantnummer: 3VA99880AA21
Siemens Trip alarm switch / type HQ
Artikelnummer: 20785116
Fabrikantnummer: 3VA99880AB12
Siemens Leading changeover switch / type hq_el
Artikelnummer: 20785153
Fabrikantnummer: 3VA99880AA23
Siemens Handle padlock device
Artikelnummer: 20785226
Fabrikantnummer: 3VA90880LB10
Siemens Auxiliary switch / type hq_el
Artikelnummer: 20785346
Fabrikantnummer: 3VA99880AA13
Siemens Auxiliary switch / type HQ
Artikelnummer: 20785348
Fabrikantnummer: 3VA99880AA12
Siemens Adapter cylinder lock accessory pocket
Artikelnummer: 20785592
Fabrikantnummer: 3VA91570LF10
Siemens Auxiliary switch / type HP
Artikelnummer: 20785661
Fabrikantnummer: 3VA99880AA11
Siemens Fixed time delay device
Artikelnummer: 20785672
Fabrikantnummer: 3VA99880BF22
Siemens Control wire tap for box terminal
Artikelnummer: 22350916
Fabrikantnummer: 3VA91100WB00
Siemens TOEBEHLSP 3VA9088-0VK10
Artikelnummer: 22604456
Fabrikantnummer: 3VA90880VK10
Siemens TOEBEHLSP 3VA9088-0VM10
Artikelnummer: 22604457
Fabrikantnummer: 3VA90880VM10
Siemens TOEBEHLSP 3VA9088-0VM30
Artikelnummer: 22604458
Fabrikantnummer: 3VA90880VM30
Siemens TOEBEHLSP 3VA9157-0VF10
Artikelnummer: 22604500
Fabrikantnummer: 3VA91570VF10
Siemens TOEBEHLSP 3VA9158-0VF30
Artikelnummer: 22604501
Fabrikantnummer: 3VA91580VF30