Siemens 3VA2510-6KQ32-0AA0 - 3VA25106KQ320AA0
Artikelnummer: 22604395 | Fabrikantnummer: 3VA25106KQ320AA0 | EAN: 4042948835920
Het productnummer van de fabrikant is 3VA25106KQ320AA0. Het EAN nummer is 4042948835920. Het interne artikelnummer is 22604395.
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Ja |
| Nom. continustroom Iu | 1000 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 600 - 10000 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 400 - 1000 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 85 kA |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1500 - 10000 A |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Verliesvermogen | 330 W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Display DSP800 for 1 to 8 3va-breaker
Artikelnummer: 20785119
Fabrikantnummer: 3VA99870TD10
Siemens Trip alarm switch / type HP
Artikelnummer: 20785115
Fabrikantnummer: 3VA99880AB11
Siemens Data concentrator com800
Artikelnummer: 20785528
Fabrikantnummer: 3VA99870TA10
Siemens Communication module com060
Artikelnummer: 20785718
Fabrikantnummer: 3VA93870TB10
Siemens Breaker data server com100
Artikelnummer: 20785637
Fabrikantnummer: 3VA99870TA20
Siemens 3va-line connection 2,0M
Artikelnummer: 20785048
Fabrikantnummer: 3VA99870TC30
Siemens 3va-line connection 0,4M
Artikelnummer: 20785080
Fabrikantnummer: 3VA99870TC10
Siemens Trip alarm switch / type HQ
Artikelnummer: 20785116
Fabrikantnummer: 3VA99880AB12
Siemens Leading changeover switch / type hq_el
Artikelnummer: 20785153
Fabrikantnummer: 3VA99880AA23
Siemens 3va-line connection 1,0M
Artikelnummer: 20785259
Fabrikantnummer: 3VA99870TC20
Siemens Extension cable com060 0,8 M
Artikelnummer: 20785271
Fabrikantnummer: 3VA99870TF10
Siemens Position signaling switch draw-out unit
Artikelnummer: 20785331
Fabrikantnummer: 3VA99870KB00
Siemens Auxiliary switch / type hq_el
Artikelnummer: 20785346
Fabrikantnummer: 3VA99880AA13
Siemens Auxiliary switch / type HQ
Artikelnummer: 20785348
Fabrikantnummer: 3VA99880AA12
Siemens Auxiliary circuit connector plug-in unit
Artikelnummer: 20785378
Fabrikantnummer: 3VA99870KP80
Siemens Auxiliary switch / type HP
Artikelnummer: 20785661
Fabrikantnummer: 3VA99880AA11
Siemens Fixed time delay device
Artikelnummer: 20785672
Fabrikantnummer: 3VA99880BF22
Siemens Cylinder lock ronis (key number 1)
Artikelnummer: 20785696
Fabrikantnummer: 3VA99800VL10
Siemens Extension cable com060 0,4 M
Artikelnummer: 20785758
Fabrikantnummer: 3VA99870TF20
Siemens Labeling plate for cover frame
Artikelnummer: 20784997
Fabrikantnummer: 3VA90870SX10