Siemens 3VA2580-6HK42-0AA0 - 3VA25806HK420AA0
Artikelnummer: 22604415 | Fabrikantnummer: 3VA25806HK420AA0 | EAN: 4042948835258
Het productnummer van de fabrikant is 3VA25806HK420AA0. Het EAN nummer is 4042948835258. Het interne artikelnummer is 22604415.
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 800 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 85 kA |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 8000 - 8000 A |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Verliesvermogen | 231 W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |