Siemens 3VA2580-6JP32-0AA0 - 3VA25806JP320AA0
Artikelnummer: 22604419 | Fabrikantnummer: 3VA25806JP320AA0 | EAN: 4042948835203
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens vermogensschakelaar, 3 polen, nom. continustroom Iu 800A, positie aansluiting hoofdstroomcirc voorzijde, compleet apparaat incl. beveiliging, uitvoering van het bedieningselemen tuimelaar, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb., nom. spanning 690V,
Het productnummer van de fabrikant is 3VA25806JP320AA0. Het EAN nummer is 4042948835203. Het interne artikelnummer is 22604419.
Aanvullende informatie
circuit breaker 3VA2 IEC Frame 1000 breaking capacity class H Icu=85 kA @ 415 V 3-pole, line protection ETU550, LSI, In=800 A overload protection Ir=320 A...800 A short-circuit protection Isd=0.6..10x In, Ii=1.5..10x In neutral conductor protection optiona
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 800 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 85 kA |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 480 - 8000 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 320 - 800 A |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1200 - 8000 A |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Verliesvermogen | 231 W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens 3VA2580-6JP32-0AA0
Siemens Sentron powermanager V4.1 ext package full license for 10 devices installation client/server web access
Siemens Sentron powermanager V4.1 ext package full license for 10 devices installation client/server web access
Siemens Sentron powermanager V4.1 ext package full license for 10 devices installation client/server web access
Artikelnummer: 23296437
Fabrikantnummer: 7KN27102CE400YC0
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product