Siemens Circuit Breaker 3va2 iec frame 1250 breaking capacity class M icu=55 K - 3VA26125HN420AA0
Artikelnummer: 25698855 | Fabrikantnummer: 3VA26125HN420AA0 | EAN: 4042949435709
Omschrijving
circuit breaker 3VA2 IEC Frame 1250 breaking capacity class M Icu=55 k
Het productnummer van de fabrikant is 3VA26125HN420AA0. Het EAN nummer is 4042949435709. Het interne artikelnummer is 25698855.
Aanvullende informatie
circuit breaker 3VA2 IEC Frame 1250 breaking capacity class M Icu=55 kA @ 415 V 4-pole, line protection ETU350, LSI, In=1250 A overload protection Ir=500 A ...1250 A short-circuit protection Isd=1.5... 10 x Ir, Ii=10 x In neutral conductor protection adjus
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Aantal polen | 4 |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 1250 A |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 55 kA |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Railaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 500 - 1250 A |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Verliesvermogen | 516 W |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 12500 - 12500 A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Circuit Breaker 3va2 iec frame 1250 breaking capacity class M icu=55 K
Artikelnummer: 25698855
Fabrikantnummer: 3VA26125HN420AA0