Siemens Circuit Breaker, iec, frame 630, 3-pole, 200 ka, etu310m, I, nut keepe - 3VA24400MS320AA0
Artikelnummer: 25664817 | Fabrikantnummer: 3VA24400MS320AA0 | EAN: 4042949433880
Omschrijving
Circuit breaker, IEC, Frame 630, 3-pole, 200 kA, ETU310M, I, nut keepe
Het productnummer van de fabrikant is 3VA24400MS320AA0. Het EAN nummer is 4042949433880. Het interne artikelnummer is 25664817.
Aanvullende informatie
circuit breaker 3VA2 IEC Frame 630 breaking capacity class E Icu=200 kA @ 415 V 3-pole, motor starter protection ETU310M, I, In=400 A short-circuit protection Ii=3...13 x In nut keeper kit Molded case circuit breaker SENTRON 3VA2 for effective starter prot
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 400 A |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 200 kA |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1200 - 5200 A |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Verliesvermogen | 63.5 W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Circuit Breaker, iec, frame 630, 3-pole, 200 ka, etu310m, I, nut keepe
Artikelnummer: 25664817
Fabrikantnummer: 3VA24400MS320AA0