Siemens MTRBEVSCH 3RV2121-4EA10 - 3RV21214EA10
Artikelnummer: 21055160 | Fabrikantnummer: 3RV21214EA10 | EAN: 4011209716452
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens motorbeveiligingsschakelaar, (dxhxb) 97x97x65mm, instelbereik overbelastingsbeveilig 27 - 32A, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb., aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, nom. continustroom Iu 32A, uitschakeltechniek magnetisch,
Het productnummer van de fabrikant is 3RV21214EA10. Het EAN nummer is 4011209716452. Het interne artikelnummer is 21055160.
Aanvullende informatie
Circuit breaker size S0 for motor protection, CLASS 10 with overload relay function A-release 27...32 A N-release 400 A screw terminal Standard switching capacity Circuit breaker SIRIUS 3RV2 For motor protection with overload relay function for the reliabl
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 65 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 32 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 15 kW |
| Hoogte | 97 mm |
| Uitschakeltechniek | Magnetisch |
| Diepte | 97 mm |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Ja |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 55 kA |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 7.5 kW |
| Met thermische beveiliging | Ja |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 400 - 400 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 27 - 32 A |
| Verliesvermogen | 13.25 W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens MTRBEVSCH 3RV2121-4EA10
Siemens 3-fase doorverbindingskam 45MM voor 3 schakelaars
Siemens 3-fase doorverbindingskam 45MM voor 3 schakelaars
Siemens 3-fase doorverbindingskam 45MM voor 3 schakelaars
Artikelnummer: 12767461
Fabrikantnummer: 3RV19151BB
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product