Siemens Magnetic control valve - BPZ:MVF461H32-12
Artikelnummer: 22698823 | Fabrikantnummer: BPZ:MVF461H32-12 | EAN: 7612914010490
Omschrijving
Siemens elektr. bed. 2-wegregelafsluiter, huis staal, kwaliteitsklasse gietijzer GGG 40.3(GJS-40, nom. binnendiameter DN 32, uitwendige buisdiameter alle aanslu 32mm, aansluitingen flens, druktrap klasse artikel PN 16, druktrap klasse flens PN 16, max. drukverschil in geopende stand 1000bar,
Het productnummer van de fabrikant is BPZ:MVF461H32-12. Het EAN nummer is 7612914010490. Het interne artikelnummer is 22698823.
Aanvullende informatie
CO-CV/AC Installaties
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Elektrisch bediende tweewegregelafsluiter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
CO-CV/AC Installaties
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 180 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Explosieveilig | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP31 |
| Materiaal behuizing | Gietijzer |
| Met eindcontacten | Nee |
| Hulpcontacten | Nee |
| Handbediening | Ja |
| Voedingsspanning | 24 V AC |
| Frequentie | Overig |
| Stuursignaal | 0-10 V |
| Instelbaar werkgebied | Ja |
| Aansluitingen | Flens |
| Standterugmelding | 0-10 V |
| Uitwendige buisdiameter alle aansluitingen | 32 mm |
| Instelbare standterugmelding | Ja |
| Toegelaten relatieve vochtigheid | 5 - 95 % |
| Hoogte | 384 mm |
| Overbrenging | Magnetisch |
| Druktrap klasse flens | PN 16 |
| Looptijd | 2 s |
| Omgevingstemperatuur | -5 - 45 °C |
| Druktrap klasse | PN 16 |
| Min. mediumtemperatuur (continu) | 1 °C |
| Kwaliteitsklasse | Gietijzer GGG 40.3 (GJS-400-18) |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 180 °C |
| Lengte aansluiting 1 | 90 mm |
| Lengte aansluiting 2 | 90 mm |
| Werkende lengte aansluiting 1 | 90 mm |
| Werkende lengte aansluiting 2 | 90 mm |
| Nulspanningsterugloop | Spanningsloos gesloten |
| Kvs-waarde | 12 |
| Max. opgenomen elektrisch vermogen | 43 VA |
| Max. drukverschil in geopende stand | 1000 bar |
| Lekverlies van de kvs-waarde | 0.05 % |
| Regelverhouding (SVO) | 1000 % |
| Grondkarakteristiek | Equiprocentueel |
| Sluitdruk | 1000 bar |
| Nom. diameter | DN 32 |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product