Siemens MVF461H50-30 magnetic valve - BPZ:MVF461H50-30
Artikelnummer: 22698825 | Fabrikantnummer: BPZ:MVF461H50-30 | EAN: 7612914010513
Omschrijving
Siemens elektr. bed. 2-wegregelafsluiter, huis staal, kwaliteitsklasse gietijzer GGG 40.3(GJS-40, nom. binnendiameter DN 50, uitwendige buisdiameter alle aanslu 50mm, aansluitingen flens, druktrap klasse artikel PN 16, druktrap klasse flens PN 16, max. drukverschil in geopende stand 1000bar,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is BPZ:MVF461H50-30. Het EAN nummer is 7612914010513. Het interne artikelnummer is 22698825.
| Klasse |
Elektrisch bediende tweewegregelafsluiter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
CO-CV/AC Installaties
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 230 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Explosieveilig | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP31 |
| Diepte | 165 mm |
| Hoogte | 449 mm |
| Materiaal behuizing | Gietijzer |
| Met eindcontacten | Nee |
| Hulpcontacten | Nee |
| Handbediening | Ja |
| Voedingsspanning | 24 V AC |
| Frequentie | Overig |
| Stuursignaal | 0-10 V |
| Instelbaar werkgebied | Ja |
| Aansluitingen | Flens |
| Uitwendige buisdiameter alle aansluitingen | 50 mm |
| Standterugmelding | 0-10 V |
| Instelbare standterugmelding | Ja |
| Toegelaten relatieve vochtigheid | 5 - 95 % |
| Overbrenging | Magnetisch |
| Druktrap klasse flens | PN 16 |
| Looptijd | 2 s |
| Omgevingstemperatuur | -5 - 45 °C |
| Druktrap klasse | PN 16 |
| Min. mediumtemperatuur (continu) | 1 °C |
| Kwaliteitsklasse | Gietijzer GGG 40.3 (GJS-400-18) |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 180 °C |
| Nulspanningsterugloop | Spanningsloos gesloten |
| Max. drukverschil in geopende stand | 1000 bar |
| Lekverlies van de kvs-waarde | 0.05 % |
| Regelverhouding (SVO) | 1000 % |
| Grondkarakteristiek | Equiprocentueel |
| Sluitdruk | 1000 bar |
| Nom. diameter | DN 50 |
| Max. opgenomen elektrisch vermogen | 65 VA |
| Lengte aansluiting 1 | 115 mm |
| Lengte aansluiting 2 | 115 mm |
| Werkende lengte aansluiting 1 | 115 mm |
| Werkende lengte aansluiting 2 | 115 mm |
| Kvs-waarde | 30 |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product