Siemens MVL661.15-1.0 refrigerant valve 2P PS45 - BPZ:MVL661.15-1.0
Artikelnummer: 22698827 | Fabrikantnummer: BPZ:MVL661.15-1.0 | EAN: 7612914016034
Het productnummer van de fabrikant is BPZ:MVL661.15-1.0. Het EAN nummer is 7612914016034. Het interne artikelnummer is 22698827.
| Klasse |
Elektrisch bediende tweewegregelafsluiter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
CO Koelmiddelen
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 140 mm |
| Materiaal behuizing | Roestvaststaal (RVS) |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Explosieveilig | Nee |
| Met eindcontacten | Nee |
| Hulpcontacten | Nee |
| Hoogte | 273 mm |
| Diepte | 103 mm |
| Handbediening | Nee |
| Voedingsspanning | 24 V AC |
| Frequentie | Overig |
| Uitwendige buisdiameter alle aansluitingen | 15 mm |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 120 °C |
| Stuursignaal | 0-10 V |
| Instelbaar werkgebied | Ja |
| Standterugmelding | 0-10 V |
| Instelbare standterugmelding | Ja |
| Min. mediumtemperatuur (continu) | -40 °C |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 55 °C |
| Overbrenging | Magnetisch |
| Looptijd | 2 s |
| Nulspanningsterugloop | Spanningsloos gesloten |
| Regelverhouding (SVO) | 1000 % |
| Nom. diameter | DN 15 |
| Grondkarakteristiek | Lineair |
| Druktrap klasse | Overig |
| Lengte aansluiting 1 | 70 mm |
| Lengte aansluiting 2 | 70 mm |
| Werkende lengte aansluiting 1 | 70 mm |
| Werkende lengte aansluiting 2 | 70 mm |
| Aansluitingen | Soldeermof |
| Max. opgenomen elektrisch vermogen | 32 VA |
| Toegelaten relatieve vochtigheid | 10 - 100 % |
| Max. drukverschil in geopende stand | 2500 bar |
| Lekverlies van de kvs-waarde | 0.002 % |
| Sluitdruk | 2500 bar |
| Kvs-waarde | 1 |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 22698827
Fabrikantnummer: BPZ:MVL661.15-1.0