Siemens 6ES7924-2CA20-0BA0 - 6ES79242CA200BA0
Artikelnummer: 22604751 | Fabrikantnummer: 6ES79242CA200BA0 | EAN: 4025515153863
Het productnummer van de fabrikant is 6ES79242CA200BA0. Het EAN nummer is 4025515153863. Het interne artikelnummer is 22604751.
| Klasse |
Sensor/actorrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Nom. (meet)spanning | 24 V |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Kleur lichtbron | Overig |
| Met schermaansluiting | Nee |
| Scheidingsfunctie | Nee |
| Geïntegreerde aardklem | Nee |
| Nom. (meet)stroom In | 1 A |
| Met voedingsfunctie | Ja |
| Dwars verbindbaar | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 2.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 60 °C |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens S7-1500 SM521 ing.KRT.16*24VDC
Artikelnummer: 20308093
Fabrikantnummer: 6ES75211BH000AB0
Siemens S7-1500 DQ 32x24vdc/0.5a HF
Artikelnummer: 20308148
Fabrikantnummer: 6ES75221BL010AB0
Siemens Siplus S7-1500 di 32x24vdc HF
Artikelnummer: 21296900
Fabrikantnummer: 6AG15211BL007AB0
Siemens Siplus S7-1500 DQ 16x24vdc/0.5a HF
Artikelnummer: 20785904
Fabrikantnummer: 6AG15221BH017AB0
Siemens Siplus S7-1500 di 16x24vdc HF
Artikelnummer: 20786251
Fabrikantnummer: 6AG15211BH007AB0
Siemens Siplus S7-1500 DQ 32x24vdc/0.5a HF
Artikelnummer: 20786767
Fabrikantnummer: 6AG15221BL017AB0
Siemens Simatic S7-1500 digital output module DQ 16x24v DC/0.5a
Artikelnummer: 21726336
Fabrikantnummer: 6ES75221BH010AB0