Siemens MAGNSCHAK 3RT2036-1AG64 - 3RT20361AG64
Artikelnummer: 21125214 | Fabrikantnummer: 3RT20361AG64 | EAN: 4011209939677
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar, type stuurspanning AC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, modulaire uitvoering (voor railmont, 3 hoofdcontacten als maakco, nom. vermogen NEMA 29.42kW, 2 hulpcontacten als maakcon, 2 hulpcontacten als verbree, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 100V,
Het productnummer van de fabrikant is 3RT20361AG64. Het EAN nummer is 4011209939677. Het interne artikelnummer is 21125214.
Aanvullende informatie
power contactor, AC-3e/AC-3, 51 A, 22 kW / 400 V, 3-pole, 100 V AC, 50 Hz / 100-110 V, 60 Hz, auxiliary contacts: 2 NO + 2 NC, screw terminal, size: S2, removable auxiliary switch Power contactor SIRIUS 3RT2 for switching motors. The 3RT2 contactors are pa
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 55 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Hoogte | 114 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 22 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Diepte | 174 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 70 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 41 A |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 51 A |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 100 - 110 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Nom. vermogen NEMA | 40 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens MAGNSCHAK 3RT2036-1AG64
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product