Siemens MAGNSCHAK 3RT2026-1AD00 - 3RT20261AD00
Artikelnummer: 21478789 | Fabrikantnummer: 3RT20261AD00 | EAN: 4011209898196
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar, nom. spoelspanning Us bij AC 50Hz 42V, type spoelspanning AC, nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 40 40A, nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 40 25A, nom. vermogen bij AC-3, 400 V 11kW, nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 40 15.5A, nom. vermogen Ie bij AC-4, 400 V 7.5kW,
Het productnummer van de fabrikant is 3RT20261AD00. Het EAN nummer is 4011209898196. Het interne artikelnummer is 21478789.
Aanvullende informatie
power contactor, AC-3e/AC-3, 25 A, 11 kW / 400 V, 3-pole, 42 V AC, 50 Hz, auxiliary contacts: 1 NO + 1 NC, screw terminal, size: S0 Power contactor SIRIUS 3RT2 for switching motors. The 3RT2 contactors are part of the modular SIRIUS system with its optimal
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC |
| Hoogte | 85 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 11 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 25 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 40 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 15.5 A |
| Diepte | 97 mm |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. vermogen NEMA | 11.032 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 42 - 42 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
3 producten speciaal geselecteerd voor Siemens MAGNSCHAK 3RT2026-1AD00
Siemens Koppelmodule voor 3RV2.1/3RV2.21 en 3RT2.2 ac bediening
Siemens Koppelmodule voor 3RV2.1/3RV2.21 en 3RT2.2 ac bediening
Siemens Koppelmodule voor 3RV2.1/3RV2.21 en 3RT2.2 ac bediening
Artikelnummer: 12277684
Fabrikantnummer: 3RA29211AA00
Siemens Koppelmodule 3RV2.1-3RT2.1/3RV2.2-3RT2.2/3RW3/3RF34
Siemens Koppelmodule 3RV2.1-3RT2.1/3RV2.2-3RT2.2/3RW3/3RF34
Siemens Koppelmodule 3RV2.1-3RT2.1/3RV2.2-3RT2.2/3RW3/3RF34
Artikelnummer: 12277690
Fabrikantnummer: 3RA29211BA00
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product