Siemens MAGNSCHK 3RT20381CL243MA0 - 3RT20381CL243MA0
Artikelnummer: 21332337 | Fabrikantnummer: 3RT20381CL243MA0 | EAN: 4011209942714
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar, type stuurspanning AC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, modulaire uitvoering (voor railmont, 3 hoofdcontacten als maakco, nom. vermogen NEMA 36.775kW, 2 hulpcontacten als maakcon, 2 hulpcontacten als verbree, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 230V,
Het productnummer van de fabrikant is 3RT20381CL243MA0. Het EAN nummer is 4011209942714. Het interne artikelnummer is 21332337.
Aanvullende informatie
power contactor, AC-3e/AC-3, 80 A, 37 kW / 400 V, 3-pole, 230 V AC, 50/60 Hz, with plugged-in varistor, auxiliary contacts: 2 NO + 2 NC, screw terminal, size: S2, captive auxiliary switch Power contactor SIRIUS 3RT2 for switching motors. The 3RT2 contactor
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 55 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Hoogte | 114 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 80 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 37 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Diepte | 174 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 55 A |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 90 A |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Nom. vermogen NEMA | 50 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Siemens MAGNSCHK 3RT20381CL243MA0
Siemens 3RT2 magneetschakelaar ac 37KW 80a ac3 schroefaansluiting 3cont
Siemens 3RT2 magneetschakelaar ac 37KW 80a ac3 schroefaansluiting 3cont
Siemens 3RT2 magneetschakelaar ac 37KW 80a ac3 schroefaansluiting 3cont
Artikelnummer: 20378847
Fabrikantnummer: 3RT20383CL243MA0
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product