Siemens MAGNSCHAK 3RT2016-1AK22 - 3RT20161AK22
Artikelnummer: 21285450 | Fabrikantnummer: 3RT20161AK22 | EAN: 4011209929852
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar, type stuurspanning AC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, modulaire uitvoering (voor railmont, 3 hoofdcontacten als maakco, nom. vermogen NEMA 3.677kW, 1 hulpcontacten als verbree, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 120V,
Het productnummer van de fabrikant is 3RT20161AK22. Het EAN nummer is 4011209929852. Het interne artikelnummer is 21285450.
Aanvullende informatie
power contactor, AC-3e/AC-3, 9 A, 4 kW / 400 V, 3-pole, 120 V AC, 50/60 Hz, auxiliary contacts: 1 NC, screw terminal, size: S00 Power contactor SIRIUS 3RT2 for switching motors. The 3RT2 contactors are part of the modular SIRIUS system with its optimally c
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Hoogte | 58 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 4 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 9 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 22 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 8.5 A |
| Diepte | 73 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Nom. vermogen NEMA | 5 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
3 producten speciaal geselecteerd voor Siemens MAGNSCHAK 3RT2016-1AK22
Siemens Hulpcontactblok 2M+2V
Siemens Hulpcontactblok 2M+2V
Siemens Hulpcontactblok 2M+2V
Artikelnummer: 12278104
Fabrikantnummer: 3RH29111HA22
Siemens Hulpk blok side 1nc+1no
Siemens Hulpk blok side 1nc+1no
Siemens Hulpk blok side 1nc+1no
Artikelnummer: 11509471
Fabrikantnummer: 3RH29111DA11
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product