Siemens HLPRELAIS 3RH2122-1AC60 - 3RH21221AC60
Artikelnummer: 21278015 | Fabrikantnummer: 3RH21221AC60 | EAN: 4047621010199
Het productnummer van de fabrikant is 3RH21221AC60. Het EAN nummer is 4047621010199. Het interne artikelnummer is 21278015.
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Interface | Nee |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 57.5 mm |
| Montagewijze | Schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Type stuurspanning | AC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Handbediening | Nee |
| Diepte | 73 mm |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 32 - 32 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 38 - 38 V |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens Sirius NG contactors accessory
Artikelnummer: 20098769
Fabrikantnummer: 3RT29161BB00