Siemens HLPRELAIS 3RH2122-2AP60 - 3RH21222AP60
Artikelnummer: 21098775 | Fabrikantnummer: 3RH21222AP60 | EAN: 4011209847866
Het productnummer van de fabrikant is 3RH21222AP60. Het EAN nummer is 4011209847866. Het interne artikelnummer is 21098775.
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Interface | Nee |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Montagewijze | Schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Type stuurspanning | AC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Handbediening | Nee |
| Diepte | 73 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens Cont.relay,2no+2nc,ac220/240V 50/60HZ
Artikelnummer: 20452696
Fabrikantnummer: 3RH21221AP60
Siemens HLPRELAIS 3RH2122-1AN20
Artikelnummer: 21098734
Fabrikantnummer: 3RH21221AN20
Siemens HLPRELAIS 3RH2422-1AP60
Artikelnummer: 21283130
Fabrikantnummer: 3RH24221AP60