Siemens HLPRELAIS 3RH2131-2AP60 - 3RH21312AP60
Artikelnummer: 21093720 | Fabrikantnummer: 3RH21312AP60 | EAN: 4011209847873
Het productnummer van de fabrikant is 3RH21312AP60. Het EAN nummer is 4011209847873. Het interne artikelnummer is 21093720.
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Interface | Nee |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Montagewijze | Schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Type stuurspanning | AC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 3 |
| Handbediening | Nee |
| Diepte | 73 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens Cont.relay,3no+1nc,ac220/240V 50/60HZ
Artikelnummer: 20452650
Fabrikantnummer: 3RH21311AP60
Siemens HLPRELAIS 3RH2131-1AN20
Artikelnummer: 21076562
Fabrikantnummer: 3RH21311AN20
Siemens HLPRELAIS 3RH2431-1AP60
Artikelnummer: 21283290
Fabrikantnummer: 3RH24311AP60
Siemens HLPRELAIS 3RH2131-1AN00
Artikelnummer: 21291549
Fabrikantnummer: 3RH21311AN00