Siemens HLPRELAIS 3RH2244-2AK60 - 3RH22442AK60
Artikelnummer: 21299204 | Fabrikantnummer: 3RH22442AK60 | EAN: 4011209900448
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens hulprelais, 4 hulpcontacten als maakcon, aantal hulpcontacten als wisselcont -99999, 4 hulpcontacten als verbree, aansluitwijze hulpstroomcircuit veerklemaansluiting, aantal hulpcontacten verbreek, vert -99999, aantal hulpcontacten als maakcontac -99999, type stuurspanning AC,
Het productnummer van de fabrikant is 3RH22442AK60. Het EAN nummer is 4011209900448. Het interne artikelnummer is 21299204.
Aanvullende informatie
contactor relay, 4 NO + 4 NC, 110 V AC, 50 Hz / 120 V, 60 Hz, spring-loaded terminal, frame size S00, captive auxiliary switch Auxiliary contactor SIRIUS 3RH2 for switching the control signals in the control circuit. The SIRIUS 3RH2 contactor relays have s
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Interface | Nee |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 4 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 4 |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Montagewijze | Schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Type stuurspanning | AC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Diepte | 121 mm |
| Handbediening | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Gerelateerde producten
3 producten speciaal geselecteerd voor Siemens HLPRELAIS 3RH2244-2AK60
Siemens HLPRELAIS 3RH2344-1AF00
Siemens HLPRELAIS 3RH2344-1AF00
Siemens HLPRELAIS 3RH2344-1AF00
Artikelnummer: 21042698
Fabrikantnummer: 3RH23441AF00
Siemens HLPRELAIS 3RH2244-1AK60
Siemens HLPRELAIS 3RH2244-1AK60
Siemens HLPRELAIS 3RH2244-1AK60
Artikelnummer: 21297913
Fabrikantnummer: 3RH22441AK60
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product