Siemens Cont.relay,6no+2nc,ac110/120V 50/60HZ - 3RH22622AK60
Artikelnummer: 20452642 | Fabrikantnummer: 3RH22622AK60 | EAN: 4011209900455
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens hulprelais, 6 hulpcontacten als maakcon, aantal hulpcontacten als wisselcont -99999, 2 hulpcontacten als verbree, aansluitwijze hulpstroomcircuit veerklemaansluiting, aantal hulpcontacten verbreek, vert -99999, aantal hulpcontacten als maakcontac -99999, type stuurspanning AC,
Het productnummer van de fabrikant is 3RH22622AK60. Het EAN nummer is 4011209900455. Het interne artikelnummer is 20452642.
Aanvullende informatie
contactor relay, 6 NO + 2 NC, 110 V AC, 50 Hz / 120 V, 60 Hz, spring-loaded terminal, frame size S00, captive auxiliary switch, Auxiliary contactor SIRIUS 3RH2 for switching the control signals in the control circuit. The SIRIUS 3RH2 contactor relays have
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Interface | Nee |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Montagewijze | Schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Type stuurspanning | AC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Diepte | 121 mm |
| Handbediening | Nee |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 6 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Cont.relay,6no+2nc,ac110/120V 50/60HZ
Siemens HLPRELAIS 3RH2262-1AK60
Siemens HLPRELAIS 3RH2262-1AK60
Siemens HLPRELAIS 3RH2262-1AK60
Artikelnummer: 21292667
Fabrikantnummer: 3RH22621AK60
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product