Siemens HLPRELAIS 3RH2271-2BB40 - 3RH22712BB40
Artikelnummer: 21302693 | Fabrikantnummer: 3RH22712BB40 | EAN: 4047621016320
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens hulprelais, 7 hulpcontacten als maakcon, aantal hulpcontacten als wisselcont -99999, 1 hulpcontacten als verbree, aansluitwijze hulpstroomcircuit veerklemaansluiting, aantal hulpcontacten verbreek, vert -99999, aantal hulpcontacten als maakcontac -99999, type stuurspanning DC,
Het productnummer van de fabrikant is 3RH22712BB40. Het EAN nummer is 4047621016320. Het interne artikelnummer is 21302693.
Aanvullende informatie
contactor relay, 7 NO + 1 NC, 24 V DC, spring-loaded terminal, frame size S00, captive auxiliary switch Auxiliary contactor SIRIUS 3RH2 for switching the control signals in the control circuit. The SIRIUS 3RH2 contactor relays have standard-compliant termi
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Interface | Nee |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | DC |
| Montagewijze | Schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Met LED indicatie | Nee |
| Diepte | 121 mm |
| Handbediening | Nee |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 7 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Siemens HLPRELAIS 3RH2271-2BB40
Siemens Cont.relay,7no+1nc,DC24V,diode
Siemens Cont.relay,7no+1nc,DC24V,diode
Siemens Cont.relay,7no+1nc,DC24V,diode
Artikelnummer: 20452681
Fabrikantnummer: 3RH23712FB40
Siemens HLPRELAIS 3RH2271-1BB40
Siemens HLPRELAIS 3RH2271-1BB40
Siemens HLPRELAIS 3RH2271-1BB40
Artikelnummer: 21289765
Fabrikantnummer: 3RH22711BB40
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product