Siemens HLPRELAIS 3TH4280-0AM0 - 3TH42800AM0
Artikelnummer: 21294524 | Fabrikantnummer: 3TH42800AM0 | EAN: 4011209048782
Omschrijving
Siemens hulprelais, 8 hulpcontacten als maakcon, aansluitwijze hulpstroomcircuit schroefaansluiting, type stuurspanning AC, nom. stuurspanning bij DC -99999V, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 220V, nom. stuurspanning bij AC 60 Hz 220V, nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V 6A
Het productnummer van de fabrikant is 3TH42800AM0. Het EAN nummer is 4011209048782. Het interne artikelnummer is 21294524.
Aanvullende informatie
contactor relay, 80E, EN 50011, 8 NO, screw terminal AC operation 220 V 50 Hz Auxiliary contactor 3TH4 for switching the control signals in the control circuit. The SIRIUS 3TH4 contactor relays have standard-compliant terminal designations and a reliable c
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Interface | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 6 A |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Montagewijze | Schroef |
| Type stuurspanning | AC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Hoogte | 78 mm |
| Diepte | 102 mm |
| Handbediening | Nee |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 8 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact, vertraagd schakelend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact, voorlopend | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product