Siemens HLPRELAIS 3RH2422-1AU00 - 3RH24221AU00
Artikelnummer: 21285453 | Fabrikantnummer: 3RH24221AU00 | EAN: 4047621013787
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens hulprelais
Het productnummer van de fabrikant is 3RH24221AU00. Het EAN nummer is 4047621013787. Het interne artikelnummer is 21285453.
Aanvullende informatie
contactor relay, latched, 2 NO + 2 NC, 240 V AC, 50/60 Hz, screw terminal, frame size S00 Auxiliary contactor SIRIUS 3RH2 for switching the control signals in the control circuit. The SIRIUS 3RH2 contactor relays have standard-compliant terminal designatio
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 90 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Interface | Nee |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 57.5 mm |
| Montagewijze | Schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Type stuurspanning | AC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Handbediening | Nee |
| Diepte | 73 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens HLPRELAIS 3RH2422-1AU00
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product