Siemens HLPRELAIS 3RH2431-1BG40 - 3RH24311BG40
Artikelnummer: 21292031 | Fabrikantnummer: 3RH24311BG40 | EAN: 4047621007960
Het productnummer van de fabrikant is 3RH24311BG40. Het EAN nummer is 4047621007960. Het interne artikelnummer is 21292031.
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 90 mm |
| Interface | Nee |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Hoogte | 57.5 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Montagewijze | Schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Met LED indicatie | Nee |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 3 |
| Handbediening | Nee |
| Diepte | 73 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens HLPRELAIS 3RH2131-2BG40
Artikelnummer: 21105828
Fabrikantnummer: 3RH21312BG40