Siemens HLPRELAIS 3RH2440-1AP00 - 3RH24401AP00
Artikelnummer: 21290212 | Fabrikantnummer: 3RH24401AP00 | EAN: 4011209849457
Het productnummer van de fabrikant is 3RH24401AP00. Het EAN nummer is 4011209849457. Het interne artikelnummer is 21290212.
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 90 mm |
| Interface | Nee |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 4 |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 57.5 mm |
| Montagewijze | Schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Type stuurspanning | AC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Handbediening | Nee |
| Diepte | 73 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens Hulpmagneetschakelaar.4M,ac230v ac
Artikelnummer: 12278002
Fabrikantnummer: 3RH21402AP00