Siemens HLPREL 3RH24311LW800LA0 - 3RH24311LW800LA0
Artikelnummer: 21217777 | Fabrikantnummer: 3RH24311LW800LA0 | EAN: 4011209900615
Omschrijving
Siemens hulprelais, 3 hulpcontacten als maakcon, aansluitwijze hulpstroomcircuit schroefaansluiting, type stuurspanning DC, nom. stuurspanning bij DC 32V, nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V 3A
Het productnummer van de fabrikant is 3RH24311LW800LA0. Het EAN nummer is 4011209900615. Het interne artikelnummer is 21217777.
Aanvullende informatie
contactor relay, latched, railway, 3 NO, 32 V DC, 0.7-1.25*Us, with integrated varistor, screw terminal, frame size S00 Contactor relay for railway applications SIRIUS 3RH2 for switching the control signals with large control voltage fluctuations under ext
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 90 mm |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 57.5 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Montagewijze | Schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 3 |
| Diepte | 117 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product