Siemens HLPREL 3RH21222KG400LA4 - 3RH21222KG400LA4
Artikelnummer: 21158420 | Fabrikantnummer: 3RH21222KG400LA4 | EAN: 4047621006611
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens hulprelais, 2 hulpcontacten als maakcon, aantal hulpcontacten als wisselcont -99999, 1 hulpcontacten als verbree, aansluitwijze hulpstroomcircuit veerklemaansluiting, aantal hulpcontacten verbreek, vert -99999, aantal hulpcontacten als maakcontac -99999, type stuurspanning DC,
Het productnummer van de fabrikant is 3RH21222KG400LA4. Het EAN nummer is 4047621006611. Het interne artikelnummer is 21158420.
Aanvullende informatie
contactor relay railway, 2 NO + 1 NC, 125 V DC, 0.7-1.25*Us, with integrated suppressor diode, spring-loaded terminal, frame size S00, DIN-rail mounting optimized for transport (20 G) Contactor relay for railway applications SIRIUS 3RH2 for switching the c
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | DC |
| Montagewijze | Schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Diepte | 116 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens HLPREL 3RH21222KG400LA4
Siemens HLPREL 3RH21221KG400LA4
Siemens HLPREL 3RH21221KG400LA4
Siemens HLPREL 3RH21221KG400LA4
Artikelnummer: 21172907
Fabrikantnummer: 3RH21221KG400LA4
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product