Siemens MAGNSCHAK 3RT2037-1AP64 - 3RT20371AP64
Artikelnummer: 21331966 | Fabrikantnummer: 3RT20371AP64 | EAN: 4011209940444
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar, type stuurspanning AC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, modulaire uitvoering (voor railmont, 3 hoofdcontacten als maakco, nom. vermogen NEMA 36.775kW, 2 hulpcontacten als maakcon, 2 hulpcontacten als verbree, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 220V,
Het productnummer van de fabrikant is 3RT20371AP64. Het EAN nummer is 4011209940444. Het interne artikelnummer is 21331966.
Aanvullende informatie
power contactor, AC-3e/AC-3, 65 A, 30 kW / 400 V, 3-pole, 220 V AC, 50 Hz / 240 V, 60 Hz, auxiliary contacts: 2 NO + 2 NC, screw terminal, size: S2, removable auxiliary switch Power contactor SIRIUS 3RT2 for switching motors. The 3RT2 contactors are part o
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 55 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Hoogte | 114 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 65 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 30 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Diepte | 174 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 80 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 55 A |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Nom. vermogen NEMA | 50 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens MAGNSCHAK 3RT2037-1AP64
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product